Serwis sejfów i kas pancernych

Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis sejfów wszystkich modeli i marek na terenie całej Polski. Usługi związane z utrzymaniem sejfów w odpowiednim stanie technicznym, okresowe przeglądy techniczne i konserwacja sejfów i kas pancernych.Serwis sejfów i kas pancernych

Niezależnie od tego, gdzie został zakupiony sejf, zapraszamy do skorzystania z usług serwisu sejfów naszej firmy. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju. W celu zamówienia usługi serwisu sejfów prosimy o kontakt telefoniczny z centralą firmy we Wrocławiu, jak również o wysłanie zamówienia na adres mailowy.

Filozofia działania firmy Optima opiera się na budowaniu zaufania i trwałych relacji z Klientem. Dlatego komfort użytkowania sejfów i kas pancernych sprzedawanych przez naszą firmę zapewnia obsługa techniczna i serwisowa na wysokim poziomie. Obsługa techniczna sejfów i kas pancernych obejmuje wszystkie działania: od montażu po konserwację sejfów i kas pancernych. Jeżeli Uszkodzono Twój sejf lub kasę pancerną przy próbie włamania,  masz pytania dotyczące funkcjonowania zamka szyfrowego, a może należy wymienić baterię w zamku elektronicznym,  w tych i innych problemach służymy pomocą.

  • Naprawy w ramach gwarancji.
  • Naprawa sejfów, szaf, kas pancernych, skarbców.
  • Awaryjne otwarcie wyrobów wszystkich producentów.
  • Przeglądy i konserwacja.

Przeglądy techniczne

W celu wyeliminowania nieprzewidzianych i kosztownych awarii sejfów i kas pancernych proponujemy objęcie mechanicznych zabezpieczeń mienia programem przeglądów technicznych i konserwacji. Jedynie prawidłowo zorganizowany i przeprowadzany plan przeglądów technicznych i konserwacji sejfów i kas pancernych jest gwarancją uniknięcia problematycznych i kosztownych awarii sprzętu zabezpieczeniowego. Sejfy i kasy pancerne posiadają w swoich urządzeniach bardzo precyzyjne mechanizmy dlatego nawet najdrobniejsza, niejednokrotnie niezauważalna w codziennej eksploatacji usterka może doprowadzić do poważnych awarii eliminujących to urządzenie z użytku czasowo lub całkowicie. Serwisujemy mechaniczne urządzenia zabezpieczeniowe wszystkich producentów (krajowych i zagranicznych), dostępne na rynku krajowym.

Tagi: sejfy, serwis,  sejf, naprawa, naprawa sejfów, sejfy naprawa, kasy pancerne, Wrocław, Poznań, Opole, Katowice, Kraków